Recenzja Nutrisystem – co musisz wiedzieć

Jeśli zastanawiasz się nad zastosowaniem Nutrisystem, aby schudnąć, możesz się zastanawiać, czego możesz się spodziewać po programie. Jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć, w tym cena, opcje menu, wygoda i składniki modyfikowane genetycznie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym planie! W tym przeglądzie porozmawiamy o tym, jak każdy z tych czynników wpływa na ogólny stan zdrowia i utratę wagi. Przyjrzymy się również, ile możesz zaoszczędzić, postępując zgodnie z wytycznymi tego planu.

Cena £
Niedawna podwyżka cen akcji NutriSystem https://reversespeechinternational.com/nutrisystem-diet-for-diabetics-coupons-best-cost-nutrisystem-for-women-men/ sprawia, że ​​inwestorzy zastanawiają się, co się stało ze spółką. Firma nie ujawniła, że ​​wzrost był spowodowany konkurencją ze strony innych firm oferujących systemy odchudzania. Według prezesa firmy wzrost popytu może być związany z wprowadzeniem leku na receptę Alli. Niezależnie od przyczyny, akcjonariusze stoją teraz przed możliwością kosztownego postępowania sądowego, jeśli spółka nie naprawi swoich praktyk.

Podobnie jak w przypadku każdego programu dostawy posiłków, ceny prawdopodobnie wzrosną. Jednak ci, którzy zdecydują się na indywidualne wsparcie i świeże pozycje w menu, powinni być gotowi zapłacić więcej. Dobrą wiadomością jest to, że Nutrisystem to nadal solidny program odchudzający, a jego posiłki są łatwe w przygotowaniu i kontrolowane w porcjach. Ponadto Nutrisystem oferuje również zmodyfikowaną wersję dla kobiet w ciąży, ale cena jest wyższa. Typowy posiłek Nutrisystem kosztuje od 9 do 20 USD dziennie.

Opcje menu
Nutrisystem oferuje trzy różne plany posiłków: BASIC, CORE i Uniquely Yours. Każdy plan oferuje różne opcje posiłków, a każdy poziom kategoryzuje każdy posiłek według kategorii (śniadanie, obiad, kolacja i przekąski). Wyjątkowo Twój plan posiłków oferuje również dodatkowe artykuły spożywcze i co tydzień inne menu niż plan Podstawowy. Na przykład plan posiłków Uniquely Yours obejmuje 100 różnych przepisów, wszystkie stworzone przez szefów kuchni Nutrisystem.

Plan posiłków Nutrisystem został zaprojektowany tak, aby pasował do różnych gustów. Dostępna jest opcja śniadaniowa, która obejmuje bułkę cynamonową, strudel jabłkowy, babeczkę czekoladową, babeczkę z indyka i kiełbasą oraz ciasto ze skórką cytrynową. Opcje lunchu i kolacji obejmują kanapkę z grillowanym serem z warzywami, zupę grzybową z parmezanem lub burrito z pieczenią. Posiłki dostarczane są do Twojego domu w opakowaniu próżniowym, dzięki czemu możesz je zjeść w swoim wolnym czasie.

Wygoda
Nutrisystem to łatwy w obsłudze program odchudzania z konfigurowalnym menu. Możesz zamówić posiłki na najbliższe cztery tygodnie lub zdecydować się na dostawę do domu. Te posiłki są przygotowywane z niskokalorycznych składników i są pożywne. Każdy posiłek jest łatwy w przygotowaniu i nie wymaga kupowania składników. Oferują również narzędzia żywieniowe i dostęp do profesjonalistów. Niezależnie od tego, czy chcesz szybko schudnąć, czy stosować zdrową dietę, pokochasz wygodę planów posiłków Nutrisystem.

Jedzenie jest paczkowane i ma dostarczać określoną liczbę kalorii dziennie w zależności od wieku i płci. Te pokarmy są na ogół niskoglikemiczne i rozkładają się powoli, pomagając regulować apetyt. Porcje posiłków są również ustalane z góry przez profesjonalistę, dzięki czemu możesz codziennie jeść zbilansowany posiłek bez obaw. Ci, którzy chcą szybko schudnąć, mogą zapisać się do programu Nutrisystem i cieszyć się wygodą.

Składniki modyfikowane genetycznie
Chociaż żywność w Nutrisystem jest przede wszystkim świeża i ekologiczna, niektóre produkty mogą zawierać składniki modyfikowane genetycznie. Chociaż te produkty nie są zanieczyszczone MSG, mogą zawierać składniki, które mają naturalną zawartość glutaminianu. W związku z tym konsumenci powinni być świadomi zagrożeń związanych ze spożywaniem genetycznie zmodyfikowanych składników. W tym artykule przedstawiono kilka ważnych pytań, które należy zadać przed zakupem planu posiłków Nutrisystem. Ponadto wyjaśnia legalność genetycznie modyfikowanych produktów spożywczych.

Na potrzeby tego raportu przeprowadziłem wywiady z kilkoma ekspertami w tej dziedzinie, w tym z ekspertami chemii rolniczej, dietetykami zajmującymi się zdrowiem ludzkim i środowiskiem. W skład panelu weszli specjaliści od żywienia i eksperci ds. środowiska, a także dietetyk ze Sklepów Spożywczych Bashas. Oprócz tych osób przeprowadziłem wywiady z ekspertami ds. żywienia, naukowcami i pracownikami systemu żywieniowego, aby lepiej zrozumieć zagrożenia związane z tymi produktami.

Opinie
Recenzje Nutrisystem są mieszane. Większość klientów zgłaszała utratę wagi podczas korzystania z usługi, ale przestała, gdy stała się zbyt droga. Niektórzy skarżyli się na jedzenie – porcje są zbyt małe, aby były satysfakcjonujące, a wielu zgłosiło przyjmowanie częściowo otwartych lub spleśniałych posiłków. Klienci skarżyli się również na słabą obsługę klienta. Podczas gdy wiele programów odchudzających w dużej mierze opiera się na pakowanych posiłkach i przekąskach, Nutrisystem koncentruje się na jedzeniu różnorodnych produktów spożywczych, w tym pełnoziarnistego pieczywa, owoców, warzyw i zdrowych przekąsek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *